İlisuluk Şehit Yalçın Gürbüz İlköğretim Okuluna Ziyaret

İlisuluk Şehit Yalçın Gürbüz İlköğretim Okuluna Ziyaret

Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Kuluncak Belediyemizin ortaklaşa düzenlediği etkinlikle İlisuluk Şehit Yalçın Gürbüz İlköğretim Okulu ziyaret edildi.11.03.2016 12:20
Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Kuluncak Belediyemizin ortaklaşa düzenlediği etkinlikle İlisuluk Şehit Yalçın Gürbüz İlköğretim Okulu ziyaret edildi.
Malatya Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Malatya Gençlik Merkezi ve Kuluncak Belediyemizin ortaklaşa düzenledikleri etkinlik İlisuluk Köyünde Şehit Yalçın Gürbüz İlkokulunda gerçekleşti.
Yapılan Etkinliğe Kuluncak  Kaymakamı Tolga Özdemir, Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz, Spor İl Müdürü Murat Kılınç ve İnönü Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü son sınıf öğrencileri katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet edilerek İlisuluk köyü ve okul hakkında bilgiler alınarak istişare edildi.
Yapılan sohbetin ardından sınıflar gezilerek, öğrencilerin derslerinde ve  boş zamanlarını değerlendireceği spor araç ve gereçleri, kırtasiye malzemeleri ve çeşitli hediyeler dağıtıldı. 
Yapılan ziyaret ve etkinliğin ardından Kuluncak İlçemizi ve Belediye Başkanımız Mehmet Boyraz‘ı makamında ziyaret eden misafirlerimiz bir sonraki etkinliğin sofular ilköğretim okulunda olmasını kararlaştırdı. 

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.