Battalgazi Belediyesi Tarafından Halk Günü Yapıldı

Battalgazi Belediyesi Tarafından Halk Günü Yapıldı

Halk Günü’ne katılan vatandaşlar ise, ağırlıklı olarak iş ve yardım talebinin yanı sıra ikamet ettikleri mahallelerin sorunlarını dile getirdiler...12.02.2015 22:09
Battalgazi Belediyesi tarafından düzenlenen bir “Halk Günü” gerçekleştirildi. Halk Günü’nde, vatandaşlar, sorunlarını bire bir belediye yetkililerine aktararak, çözüm istedi.  

Battalgazi Belediyesi tarafından 15 günde bir Perşembe günü gerçekleştirilen Halk Günü yapıldı. Sabah 09.30-11.00 saatleri arasında gerçekleştirilen Halk Günü’ne, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Karakuş ve Mustafa Sayın, belediye birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın yoğun programı dolayısıyla katılamadığı Halk Günü’nde vatandaşların sorunlarını Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer karakuş dinledi. Halk Günü’nde vatandaşların sorunlarını dinleyen Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Karakuş, vatandaşların sorunlarını birinci ağızdan dinlemek amacıyla Halk Günü’nü düzenlediklerini belirterek, sorunları belediyenin imkanları dahilinde çözmeye gayret edeceklerini söyledi. 

Halk Günü’ne katılan vatandaşlar ise, ağırlıklı olarak iş ve yardım talebinin yanı sıra ikamet ettikleri mahallelerin sorunlarını dile getirdiler. 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.