Çocuklara Moral Etkinliği

Çocuklara Moral Etkinliği

Büyükşehir Belediyesi tarafından, şiir dinletisi, müzik ve tiyatro gösterisi yapıldı29.04.2015 16:12
Malatya Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı programları çerçevesinde, Turgut Özal Tıp Merkezinde tedavi görmekte olan çocuklar ile İnönü Üniversitesi öğrencilerine “Bizde Varız Yanındayız” adlı tiyatro ve müzik programı etkinliği düzenledi.
İnönü Üniversitesi Kongre Merkezi salonunda gerçekleştirilen programa, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Daire Başkanı İhsan Gencay, Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Mehmet Aslan, Eğitim Fakültesi Dekanı Burhanettin Dönmez, İngilizce Öğretmenliği Bölüm Başkanı Bilal Genç, Sağlık Sosyal Hizmetler Müdürü Önder Uyanık, Proje koordinatörü Münir Şahin, İnönü Üniversitesi Tümör Müdürü İlhan Erdem, Prof. Dr. Cengiz Yakıncı, öğrenciler, çocuklar ile vatandaşlar katıldı.
Programda, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sanat Etkinlikleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Tiyatrosu ile Sanat Galerisi müzik eğitmenleri tarafından tiyatro gösterileri, şiir dinletisi ve müzik programı gerçekleştirdiler. 
Turgut Özal Tıp Merkezinde tedavi görmekte olan çocuklar, yapılan etkinlikten büyük keyif alırken, etkinlikler kapsamında programa katılanlara hediyeler verildi.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.