Kadın Meclisi “Peygamberler Şehri Urfa’ya” Gezi Düzenledi

Kadın Meclisi “Peygamberler Şehri Urfa’ya” Gezi Düzenledi

Düzenlenen gezi programına Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu ve kadın meclisi üyelerinden oluşan 45 kişilik bir grup katıldı. 29.04.2015 16:08
Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri kültürel geziler kapsamında Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya bir gezi düzenledi.
Düzenlenen gezi programına Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu ve kadın meclisi üyelerinden oluşan 45 kişilik bir grup katıldı. 
Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, kadınların sosyal ve kültürel hayattan kopmamaları için yapmış oldukları bilinçlendirme çalışmalarının yanı sıra düzenlemiş oldukları kültürel geziler ile de bunu desteklediklerini söyledi. Semt konaklarında yapmış oldukları çalışmalardan bahseden Dirikolu, Şanlıurfa gezi programına özellikle semt konaklarındaki çalışmalara katılan bayanlara yer verdiklerini vurguladı. 
Kadın Meclisi olarak kültürel gezilerin devamı olacağını kaydeden Dirikolu, “Bizlere bu imkânı sundukları için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz” dedi. 
Balıklı Göl, Şanlıurfa Kalesi, Eyüp Peygamber Makamı ve Urfa çarşılarını gezen kadınlar, geziden duydukları memnuniyeti ifade ederek, Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ettiler. 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.