Akçadağ İkinci Etap TOKİ’de Kuralar Çekildi

Akçadağ İkinci Etap TOKİ’de Kuralar Çekildi

TOKİ ve Akçadağ Belediyesinin ortaklaşa yürüttükleri 308 konutluk 2. Etap TOKİ konutlarının Konut belirleme kuraları çekildi...20.02.2015 22:07
TOKİ idaresinden gelen heyet ve Akçadağ Noterliği Akçadağ Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen çekilişte hak sahipleri hangi dairenin kendilerinin olacağı heyecanını yaşadılar.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törenlerde konuşan Akçadağ Belediye Başkan Vekili Ergün Doğan Akçadağ Belediye Başkanı Sayın Ali Kazgan’ın Burada olmayı, bu sevinci sizlerle beraber paylaşmayı çok arzuluyordu fakat Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısına katılmak için Ankara’da olduğu söyledi.
Akçadağ Belediye Başkan Vekili Ergün Doğan TOKİ konutlarının yer tespitinden bugünkü anahtar teslimatına kadar belediye olarak projenin içerisinde olduklarını belirterek; ”Bugün halkımızın heyecan ve mutluluğunu görünce ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi görüyoruz. İlçemiz bugünkü konutların dağıtım kuraları ile yeni bir yerleşim yeri kazanıyor. Çevre düzenlemesi ve sosyal yaşam alanları için TOKİ’nin çalışmaları sürüyor. Ülkemizde Toplu konu idaresi çok önemli projeleri hayata geçirerek ülkemizin yeniden imarına büyük katkı sağlıyor. Bu sebeple başta Başbakanımıza TOKİ yetkililerine ve çalışanlarına, Konutların ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Diğer İLÇELER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.