Kuluncak İlçemiz Şantiyeye Döndü

Kuluncak İlçemiz Şantiyeye Döndü

Kuluncak Belediyesi, Büyükşehir Belediyemizin de katkılarıyla cadde ve sokakları şantiye alanına döndürerek çalışmalarına devam ediyor. 18.05.2016 00:00

Kuluncak Belediyesi, Büyükşehir Belediyemizin de katkılarıyla cadde ve sokakları şantiye alanına döndürerek çalışmalarına devam ediyor.

Kuluncak belediyesi tarafından çalışmalar hakkında yapılan yazılı açıklama şöyle;

 Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Kuluncak merkez mahallelerinde yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarını başlattı. Mevcut hali kullanıma elverişsiz ve son derece bozuk durumda olan Kuluncak merkezindeki yol, halkın tabiri ile çarşı, yeniden düzenlenerek asfaltlanacak, kaldırımlara kilit parke taşı döşenecek.

        Kuluncak ilçesinin en temel sorununun yol olduğunu belirten Belediye Başkanımız Mehmet Boyraz, Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışmalarımız devam etmektedir. İlçemizde yapılacak olan çalışmalar ile yol sorunu tamamen ortadan kalkacak, vatandaşlarımızın daha güvenli, daha temiz ve günümüz şartlarına uygun yaşamaları sağlanmış olacaktır dedi.

        Büyükşehir Belediyesi ile birlikte uyumlu bir çalışma örneği sergilediklerini ifade eden Boyraz; “biz seçim öncesinde verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği ile yaşam şartlarını düzeltmeye devam edeceğiz, halkımızın da şahit olduğu gibi Kuluncak ilçemiz her alanda şantiye alanına döndü. Amacımız yaşanabilir bir ilçe oluşturmak, bunu başaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, hedeflenen ilçe için vatandaşlarımızın sabır ve desteğini istiyoruz.” dedi.

Diğer İLÇELER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.