Çocuk Oyun Gurupları ve Açık Hava Spor Aletleri Yerleştiriliyor

Çocuk Oyun Gurupları ve Açık Hava Spor Aletleri Yerleştiriliyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ihale öncesinde Park Bahçeler hizmet binası önünde montajı yapılan çocuk oyun guruplarını ve açık hava spor aletlerini inceledi. 11.02.2015 22:51
Yeşilyurt Belediyesi çocuk oyun gurupları ve açık hava spor aletlerinin ihalesini gerçekleştirdi.  Alınacak ürünlerin yapılan ihaleye uygun olup olmadıklarını görmek için firmalardan örnek ürünlerden numune getirmelerini ve bu örnekleri kullanıma hazır halde kurmalarını isteyen Başkan Polat, “Teknik arkadaşlarımız gerek çocuk oyun guruplarının gerekse de açık hava spor aletlerinin teknik şartnameyle ilgili uyumluluklarını, ürünleri görerek değerlendirecekler” dedi.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Dün çocuk oyun gurubuyla ilgili ihalemizi yaptık. Bugünde açık hava spor aletleriyle ilgili ihalemizi gerçekleştirmiş olduk. Her iki ihalemize de üçer firma katıldı. Bu firmalar örnek ürünlerini Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze teslim etmiş oldular. Teknik arkadaşlarımız gerek çocuk oyun guruplarının gerekse de açık hava spor aletlerinin teknik şartnameyle ilgili uyumluluklarını değerlendirecekler. Burada amacımız uygun fiyata kaliteli ürünü alabilmektedir. Bu değerlendirme sonucunda teknik şartnameye uygunluğu ve dosyalarla ilgili incelemeler netleştikten sonra komisyonumuz ihaleyi hangi firmanın kazanmış olduğunu belirlemiş olacak.  Dün 60 takım çocuk oyun gurubunun ihalesiydi. Bugün de 40 takım açık hava spor aletlerinin ihalesi gerçekleştirilmiş oldu. İnşallah önümüzdeki ay itibarıyla bu çocuk oyun gurupları ve açık hava spor aletlerini Yeşilyurt'taki parklarımıza montajları yapılarak,  vatandaşlarımızın, özellikle çocuklarımızın hizmetine sunacağız. Tüm Yeşilyurtlu hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi. 
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ihale öncesinde Park Bahçeler hizmet binası önünde montajı yapılan çocuk oyun guruplarını ve açık hava spor aletlerini inceledi. İhale'ye katılan firmaların ürünlerinin Teknik şartnameye uygunluğu kapsamında incelenecek olan ürünlerin değerlendirilmesinin ardından ihaleyi kazanacak firma belli olacak.

Diğer İLÇELER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.